KatapultDJ @ Gong Rádió - Okt.17.

2008. október 18., szombat

KDJ @ Gong Rádió - 2008.10.17.
Már letölthető a tegnap esti adás, a már megszokott módon!
Mindig frissitve, a fájlnév nem változik!
Bozóky vs. Lipóczy - Live @ FM 96.5 - KatapultDJ


2. Jochen Pash ft.CR Jones - Mathematics (Belocca Rmx)
3. Groovenatics - Joy (Bingoplayers Rmx)
4. John Dahlback - More Than I Wanted (Original Mix)

5. Basto ft.IFan - Kiss Yourself (Jin Sonic trancef.Rmx)
6. Antonyo & The Flamemakers - That Thang (Original Mix)
7. Ron Carroll - Bump To This (Muzzaik Rmx)
8. Cerrone - It Had To Be You (Daddy's Groove MI Rmx)

10.Reach Out ATFC Mashup
12.Fatboy Slim - Rockafeller Skank (Klubbheads Tech Soul)
13.Ce Ce Peniston - Finally (Vandalism Rmx)

14.David Guetta ft.Willis - Tomorrow Can Wait (Seat Arias)
15.Tony Martinez & Josepo - People Sound (Magan & Rodriguez Rmx)
16.David Penn ft.Bell Revolution (Hardwell Vocal Rmx)
17.Elize - Hot Stuff
18.Roger Sanchez - Bang The Box
19.Bingo Players & Chocolate Puma - Touch Me (BartB More Rmx)

Read more...

Bozóky vs. Lipóczy - On Tour 2008

2008. október 17., péntek




A soron következő hétvége alatt sem lesz kilóméter hiányunk! Pénteken a salgótarjáni Pécskő Caféban játszunk, amelyről eddig csak jót hallottunk.
........
Szombaton eljön a nagy nap! Egy új álom születik Kecskeméten, a Club PASSION, a Szenvedélyek klubbja! Alábbiakban a lényeges információk:
2 terem 4DJ.
House aréna: DJ Wallas & Bozóky vs. Lipóczy
Retro & RNB aréna: DJ Rolez
23h-ig a hölgyeknek ingyenes! 23h után 1000 Ft!
Uraknak egész este 1200 Ft a belépő!
Várunk mindenkit szeretettel!

Read more...

A visszaszámlálás elkezdődött !!!!

2008. október 14., kedd

Read more...

KDJ OKTÓBERI MIX !!!!

2008. október 13., hétfő

!!!! OKTÓBERI KDJ MIX !!!!
/Nincs duma, csak zene!/
19 Track!

www.katapultdj.hu/media/20081014.mp3
/Jobb egér, cél mentése másként/
Egyenlőre csak ilyen felületes post-al szolgálunk, h minél hamarabb kint legyen! De hamarosan kiegészítünk!

Read more...

Best of RED COLT GARDEN 2003 - 2008

2008. október 11., szombat

Elkészült végre valahára a Best Of Red Colt Garden képgaléria, amely 6 idényt és 5 évet ölel fel. HA konkrétan az össze csajt felraktam volna akivel Andor, vagy én lefotózkodtunk és miegymás, akkor nem lett volna elég az 1000 kép. :-)
........
Emlékezzünk közösen miylen volt amikor még a medencébe vittük a csajokat a kora reggeli órákban, és Talmácsi Gábor a Garden előtt füstöltette a motoros gumikat. Bárány Attila nem járt ED Hardyban, Hamvai PG. update Norbi szeleten élt, ATB banánt és narancslét fogyasztott, AXWELL pedig tényleg "In the HOUSE" volt. Egy korszak lezárult, egy újabb elkezdődött!
........
Páran a megjelentek közül:
Náksi vs. Brunner, Talmácsi & Stefano, Kovács Nagyember László, Ganxsta Zolee & Kartel, Pat Duff, DJ Kincses, Hamvai, Bárány Attila, Tommyboy, Ian Carey, Axwel, ATB, Muzzaik /Soneec, Belocca, DannyL, Sullivan/, Harsányi Levente, Lauer, DJ Junior, DJ Budai ... és még sokan mások....


Teljes Galéria - katt ide!

Read more...

Ez is egy péntek...

2008. október 10., péntek

Ma jártunk kint a Passion-ben, ami gőzerővel készül, jól haladnak a munkálatok! Bár a főtechnikus kellően ideges, de máshogy nem is lehet :D Továbbá elkészült az októberi mixünk, amit hamarosan elérhetővé teszünk. Ezzel már régóta adósak vagyunk! Csaba is dolgozik: 6 évad legjobb fotóit szedte össze a héten a RedColt galériákból, és ezeket - kb.700db kép -, közzétesszük! Ma este KDJ @ Gong Rádió!!!!! Illetve holnap fellépünk Békéssámsonban!

Read more...

Passion - Grand Opening!

2008. október 9., csütörtök

A VISSZASZÁMLÁLÁS
ELKEZDŐDÖTT!

Nem győzzük hangsúlyozni, h Club Jamaica nincsen többé! Nem csak nevet váltottunk, hanem az egész klub, mind desing -ban, mind pedig technikailag egészen új lesz! A "Szenvedélyek Klubja" elnevezés szerintünk hűen tükrözi az új arculatot, ami az elegáns és szexi egyben!

Read more...

Kezelési útmutató:

2008. október 7., kedd

Rolitól pár okosság, avagy 10 dolog, amit ne mondj egy DJ-nek...

1. JÁTSSZ VALAMI JÓT... VALAMIT, AMIRE TÁNCOLHATUNK !

A DJ több, mint egy személynek játszik... Szóval amit te utálsz, lehet, hogy valaki más kedvence. Ráadásul minden, ami itt szól, táncolható, így vagy úgy...
2. JÁTSZANÁL VALAMIT, AMIBEN VAN "ÜTEM" ! MOST KOMLYAN!

Nem ismerünk olyan zenét, amit egy klubban játszanak és nincs benne ütem!
3. NEM TUDOM KI AZ ELŐADÓ ÉS NEM TUDOM A SZÁM CÍMÉT, DE VALAHOGY ÍGY SZÓL...

Légyszives ne énekelj a DJ-nek. Egész este füsttel teli helységekben veszélyes hangerőben vannak...Tégy neki egy szívességet és ne mutass nekik egy új verziót a kedvenc zenédből...
4. MINDENKI EZT AKARJA !

Ja, persze... Megkérdeztél mindenkit a klubban és, mint a szószólójuk, te jöttél kérni a számot...
5. MINDENKI TÁNCOLNI FOG, HA LEJÁTSZOD !

A DJ nem fog. Azt hiszem ezen el is bukik az elméleted...
6. SZEXELHETEK, HA LEJÁTSZOD !

Roli szerint a diszkóst ez nem érdekli... Szerintünk meg igen :P
7. ... EZT AKAROM HALLANI EZUTÁN !

Az 1etlen személy, akinek joga van ezt mondani, aki írja a DJ fizetési csekkjét...
8. MID VAN ?

Sokkal egyszerűbb, ha iszol még egy sört és közben kitalálod mit szeretnél hallani, minthogy a DJ-vel felsoroltatod a táskájában található összes dal címét...
9. HÉ, ERRE SENKI NEM TUD TÁNCOLNI !

Nem tanácsos ezt mondani, mikor a tánctér tele van (bár vannak akik mégis mondják), de ha akár egy ember is van a tánctéren már nem igaz az állítás...
10. JÁTSSZD LE MOST, MERT MENNI KÉSZÜLÜNK !

Ha elmentek, miután lejátssza miért ne várná meg vele az utolsó számot, hogy egész este maradjatok...

Read more...

Hamvai PG - RedColt Záró!

HAMVAI PG.
+ Bozóky vs. Lipóczy & Wallas
Red Colt Garden - ZÁRÓBULI [2008.09.27.]
http://www.redcolt.hu/media/20080927.mp3
(jobb egérgomb - cél mentése másként)

Read more...

Tessék jelentkezni!

2008. október 4., szombat

Mindig változik a világ, s így rendben is működnek a dolgok! Szóval ha Te szép hölgy vagy és van kedved szombatonként Kecskemét Klubjában dolgozni - pultoslányként -, akkor nem kell más tenned, mint a www.redcolt.hu/pultos.doc -ot kitöltve elküldeni az info@redcolt.hu címre! És máris várhatod, h a bár-managger felhívjon!

Read more...

KatapultDJ @ Gong Rádió - Okt.3.

KDJ @ Gong Rádió - 2008.10.03.
Már letölthető a tegnap esti adás, a már megszokott módon!
Mindig frissitve, a fájlnév nem változik!
Bozóky vs. Lipóczy - Live @ FM 96.5 - KatapultDJ


2. Captcha- Close 2 me (Peter Gelderblom & Muzikjunki rmx)
3. Garraud & Anthony - I Will Love You (Thoenick Rmx)
4. Antonyo & Flamemakers - That Thang
5. Micha Moor - Close Your Eyes (Belocca Vox)
6. Ron Carroll - Bump To This (Muzzaik Rmx)
7. Elize - Hot Stuff (Hardwell Sunrise Mix)
8. Dj Chus & Gelderblom - Feelin' 4 You (Mjuzikjunki Rmx)
9. Bárány & Shane54 - Alive & Kicking
10.BingoPlayes vs.Chocolate Puma - Touch Me (Vintage Rmx)
11.John Dahlback - More Than I Wanted
12.Magan & Rodriguez ft.Garcia - Loco
13.Funkerman - Funkerman ft.JW - One For Me (original Mix)
14.John Dahlback & Diaz - Cant Slow Down (Jean Elan Rmx)
15.Stockholm Syndrome - Make You Whole (TV Rock Mix)
16.John Dahlback ft.Stansfield - Monchichi
17.Exacta & Belocca ft.Corey - Lost In Music
18.Eddie Thoenick - Freak N You (Chris Moody Rmx)
19.TvRock - Been A Long Time (Axwell Original Mix)
20.Hook N Sling - Best Thing (Tv Rock Rmx)

Read more...

Köszönjük : Statisztika @ Szeptember

2008. október 3., péntek

Read more...

Futni bele a világba.

2008. október 2., csütörtök

Zajlik az élet ezért talán egy picit hanyagoltuk a blogot... De ez csak ideiglenes volt! Sokan kérdezik, h mikor jön ki új mix ill. hasonló dolgok. Hát el kell mondanom, h dolgozunk mindenen, ahogyan illik...


Igaz, mostanában össze sűrűsödik minden, pedig az idő épp arra jó, h ne történjen minden egyszerre. Na persze, h ki mit hall, az megint más kérdés. Pedig mostanában a szex is valahogy elmarad, inkább a futási szenvedélyemnek hódolok. Míg jó idő van, ki kell használni. Tesztelem is az új Nike Sportbrandomat... Aztán majd jön a hideg őszi este, reggel vagy bármi, amikor marad az ágy... Nem szerénykedem, szerénykedjen, aki nem tud 18.9km-et lefutni... Na persze csak a Nike szerint :S A zenélés is mindig csak a szexről szól, persze mindig vannak, akik csak a rosszat hajlandóak meglátni. Az a baj, h a huszonéves csajok egyre befulladtabbak, hiányzik a spontaneitás. Pedig a kiszámíthatatlanság sok örömet tud okozni. Hullámok, jobbról balról. Csak fel kéne rakni a szörfdeszkát valamelyikre... Pici kockáztatás, kevesebb előítélet...



A Passion is épül! Lankadatlanul dolgozunk rajta, h 18-án, a nyitásra minden készen legyen! El kell mondanom, h ez nem Jamaica lesz! Nem csak a név változott meg! Ez olyan lesz, mint egy új szerető! Izgalmas és tetszetős! Végre úgy írhatom le, h új hang és fénytechnika lesz, h tudom ez nem olyan hazugság, mint h a "barátnőmmel kávéztam"... Szenvedélyek klubja tehát épül! Erre még visszatérünk...

Read more...

Végleges logo!!!!!

2008. szeptember 30., kedd

Igen, egy verzió már volt fent itt, de végre megszületett a végleges beharangozó hirdetés, a végleges logóval! Tessék nézegetni. Egy teljesen új klub fog fogadni mindenkit október 18án az Izsáki Út 2-ben! Hamarosan képeket is fogunk csepegtetni, persze erősen sötétítve, h azért maradjon még jópár meglepetés a nyitóra !

Read more...

RCG Záróbuli!

2008. szeptember 29., hétfő




-----






Read more...

  © KATAPULTDJ 2010

Back to TOP